Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Pristatymas

Kas ir kada pristatys Jūsų prekes iš Parfum24.lt?

Mūsų parduotuvėje įsigytas prekes pristato nepriekaištingos reputacijos partneris - DPD kurjerių tarnyba. Jeigu pageidaujate, prekes galime pristatyti į bet kurį Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą, kurių adresus galite rasti čia.

Prekės DPD kurjeriu įprastai pristatomos kitą darbo dieną, jei užsakymas pateiktas darbo dieną iki 12.00 val., tačiau kai kuriais atvejais prekių pristatymas gali trukti iki 2 darbo dienų.

Užsakius prekę, gausite laišką el. paštu su nuoroda į Jūsų paskyrą, kur matysite ne tik užsakymo statusą, bet ir vietą, kur šiuo metu yra Jūsų užsakyta prekė.

Jei iškilo klausimų kaip gauti ar grąžinti prekes - kreipkitės, rašydami el.paštu: pagalba@parfum24.lt ( darbo valandomis I-V 9:00-17:00 ) arba skambinkite telefonu: +370 5 205 10 60 ( I-V 9:00-17:00 ).

 

Atsiėmimas biure

Atsiimkite prekes Parfum24 biure adresu Pylimo 19, Vilnius. Apie paruoštą atsiimti prekę informuosime SMS žinute. Įprastai prekę galite atsiimti tą pačią darbo dieną po 15.30 val. jei prekę užsakėte iki 12 val. 

Būtina sulaukti SMS žinutės prieš atvykstant pasiimti prekės.

 

Pristatymas DPD kurjeriu

DPD kurjeriu tarnybos kitos darbo dienos pristatymas.

Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute iš vakaro prieš siuntos pristatymą.

 Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuoti skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

 Pasirinkę apmokėjimo būdą grynaisiais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią, Jūsų užsakyme nurodytą, grynųjų pinigų sumą.

Perkant prekių už 60 Eurų ir daugiau, kitos dienos pristatymas DPD kurjeriu tarnyba yra nemokamas. Įprasta kitos darbo dienos prekių pristatymo DPD kurjeriu Jums į rankas kaina yra 3 Eurai. Prekės į Kuršių Neriją pristatomos už papildomą 20 Eurų mokestį. 

Pristatymas šeštadienį galimas tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena), užsakius prekes penktadienį iki 12:00 val. Pristatymo kaina 4.5 Eurų. 

 

 

Pristatymas į Omniva paštomatus  

OMNIVA paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el.paštu. Perkant už 60 Eurų ir daugiau, pristatymas į paštomatus nemokamas (įprasta kaina - tik 3 Eurai). Paštomatų sąrašą galite rasti čia.

SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el.pašto adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Prekes iš OMNIVA terminalo atsiimkite per 3 kalendorines dienas nuo SMS ar el.pašto gavimo dienos Jums patogiu metu.

Jei nespėjote atsiimti prekės per 3 kalendorines dienas OMNIVA išsiųs Jums priminimą SMS žinute apie nepasiimtą siuntą. Neatsiėmus siuntos per 7 kalendorines dienas prekė bus grąžinta mums.