Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Burberry Kvepalai

Burberry vardas žinomas nuo 1856 m., kai audinių pardavėjo padėjėjas Thomas Burberry, atidarė mažą kelionės reikmenų parduotuvėlę Hampšyre, Anglijoje, kuri laikui bėgant išaugo į universalinę parduotuvę, vėliau – į „Burberry“ mados namus. Ilgainui „Burberry“ tapo drabužių ir aksesuarų sportininkams, keliautojams, automobilių entuziastams siuvimo imperija, o firminės parduotuvės buvo atidarytos stambiausiuose pasaulio miestuose: Londone, Berlyne, Paryžiuje, Niujorke.

Šiai kompanijai sukūrus naują uniformą britų karininkams – pasaulį išvydo neperšlampamas apsiaustas - „trench“ („apkasas“, „tranšėja“). Apsiausto pamušalo piešinys: raudoni, balti ir juodi langučiai smėlio spalvos fone, kurį Thomas Burberry sukūrė 1924 m, buvo patentuotas, o idėja pritaikyta ne tik pamušalui, bet ir viršui. Šis firminis „Burberry“ apsiaustas – tapo kultiniu ne tik mados istorijoje: vilkėdami „Burberry“ anglai kovėsi abiejuose pasauliniuose karuose, jį mėgo Winstonas Churchillis, Marlene Dietrich. Beje, būtent šiai kompanijai Anglijos karalienė Elizabeth II ir princas Charlesas suteikė oficialų karališkosios tiekėjos titulą, taigi „Burberry“ apsiaustas saugo nuo lietaus ir karališkąją šeimą…

Firminis „Burberry“ lietpaltis, tapo tokiu pat Didžiosios Britanijos simboliu, kaip karalienė, Didysis Benas ir raudonos telefono būdelės, o legendiniais langeliais pažymėti „Burberry“ gaminiai: drabužiai, aksesuarai ir, aišku Burberry kvepalai – britų mados ženklu.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100