Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Bvlgari Kvepalai

Bvlgari kompanija kilo iš mažame Graikijos kaimelyje Epirus, gyvenusios graikų sidabrakalių šeimos. Jos įkūrėjas Sotirio Bvlgari, gamino dailius sidabro dirbinius. XIXa. viduryje Sotirio emigravo į Italiją ir 1884 m. Romoje atidarė savo pirmąją parduotuvę. Vėliau 1905 m., padedamas savo sūnų Constatino ir Giorgo, Sotirio atidarė parduotuvę Via Condotti gatvėje, kuri ir šiandien yra pagrindinė kompanijos Bvlgari parduotuvė. Bvlgari plėtra tarptautinėje rinkoje, prasidėjo nuo 1970 m., kai duris atvėrė parduotuvės Niujorke, Paryžiuje, Ženevoje ir Monte Karle.

Pirmuosius savo kvepalus „Eau Parfumée. Cologne au thé“ Bvlgari pristatė 1992 m. Šių diskretiška prabanga dvelkiančių, „karališkaisiais“ vadinamų kvepalų atsiradimo istorija yra ypatinga. Bvlgari sukūrė šį rafinuotą aromatą savo nuolatiniams klientams – kilmingiems ir garsiems žmonėms – nešiojantiems Bvlgari juvelyrinius dirbinius, neketindama jų pardavinėti, tačiau kvepalams sulaukus milžiniško pasisekimo jie buvo pakartotinai išleisti ir pateko į parduotuves.

Šiandien Bvlgari garsėja kaip trečioji pagal dydį pasaulyje juvelyrinių dirbinių bendrovė po „Cartier“ ir „Tiffany“, o jos gaminami juvelyriniai dirbiniai, laikrodžiai, Bvlgari kvepalai, aksesuarai, akiniai, namų apyvokos dizaino dirbiniai yra žinomi visame pasaulyje kaip prestižo ir pranašumo simboliai.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100