Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Calvin Klein Kvepalai

Minimalizmo meistras, amerikietiškojo stiliaus pardininkas Calvin Klein - vienas žinomiausių pasaulio dizainerių. Mados biblija tituluojamas Amerikos dienraštis ,,WWD” šį mados kūrėją praminė Calvinu užkariautoju, o žurnalas ,,Time” įtraukė į 25 įtakingiausių Amerikos asmenų sąrašą.

Klein ne tik padėjo sukurti kasdienių drabužių pramonę, bet ir suvaidino svarbų vaidmenį šiuolaikinėje reklamoje. 1968 m. Niujorko parduotuvėje pasirodė pirmoji Calvin Klein kolekcija, vyriškų ir moteriškų paltų linija. O 1979 m., džinsų reklamos kampanijai panaudojęs Richardo Avedono darytą Brooke Shields nuotrauką su garsiuoju šūkiu: „Žinote, kas yra tarp manęs ir mano džinsų? O gi nieko”, dizaineris įėjo ir į reklamos istoriją.

Devintajame dešimtmetyje sukurta pirmoji vyriškų trumpikių ir moteriškų apatinių kolekcija, bendrovei „Calvin Klein, Inc.“ atnešė didžiulį pelną. 1993 m. Calvin Klein buvo įvertintas kaip geriausias Amerikos dizaineris. Šios kompanijos prekių ženklai „Calvin Klein Collection“, „ck Calvin Klein“, „Calvin Klein“, „Calvin Klein Jeans“, „Calvin Klein Underwear“ ir kt. puikiai žinomi visame pasaulyje. Įmonė kuria itin gausų prekių asortimentą: batus, laikrodžius, papuošalus, akinius, kojines, maudymosi drabužius, diržus, trikotažą, kostiumus, įvairias prekes namams.

Calvin Klein vardas taip pat yra neatsiejamas nuo visame pasaulyje žinomų kvepalų. Pirmieji, 1981 m. pasirodę kvepalai, buvo pavadinti dizainerio vardu – „Calvin“. Ilgainiui išskirtiniai Calvin Klein kvepalai tapo vienu iš didžiausių parfumerijos prekių ženklų. Ši kompanija sukūrė garsiuosius „Obsession“, „Eternity“ ir pirmoji pasaulyje pristatė kvepalus skirtus abiejų lyčių asmenims „ck One“ ir „ck Be“, "Euphoria".

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100