Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Chanel Kvepalai

Gabrielė Coco Chanel (tikrasis vardas – Gabrielle Bonheur Chanel) viena svarbiausių Paryžiaus drabužių modeliuotojų, legendinė XX a. moteris pakeitusi ne tik mados pasaulį, bet ir moterų mąstymą. Ši prancūzų mados revoliucionierė, karjerą pradėjusi 1910 metais, įkūrė mados imperiją, klestinčią iki šių dienų ir kuriančią drabužius, aksesuarus, kvepalus bei parfumeriją.

Coco Chanel atskleidė juodos spalvos elegantiškumą, sukūrė rankines, kurias buvo galima užsidėti ant peties, o jūreiviškus drabužius pavertė stilingu atostogų atributu. Dizainerė sujungė moteriškos ir vyriškos mados elementus, išsaugodama eleganciją ir lyties pabrėžtinumą, dar šeštąjį dešimtmetį šios dizainerės sukurtas veiklios, savarankiškos moters stilius gyvuoja iki šiol. Vienas svarbiausių visada originaliai atrodančios mados karalienės akcentų buvo į moters aprangą įpinta bižuterija bei juvelyriniai dirbiniai. „Chanel“ mados namuose gimė klasika tapusi maža juoda suknelė, populiariausi pasaulyje Chanel kvepalai „Chanel N°5“, juoda didelė rankinė su paauksuotomis rankenomis, kasdien nešiojami perlų vėriniai bei „Chanel“ stiliaus kostiumėliai tapę firminiu, visame pasaulyje atpažystamu elegancijos simboliu.

Coco Chanel vardas siejamas ne tik su moteriškos lyties atstovėmis: rafinuota elegancija, subtiliu stilingumu pasižymi 1955 metais pasirodę ir klasikiniais tapę „Pour Monsieur“, vyriškąją versiją turi ir „Allure“, be to Chanel mados namai pagrįstai gali didžiuotis „Antanus“, „Platinum Egoiste“ ir kitais vyrams skirtais aromatais.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100