Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Dior Kvepalai

1947 m. dizainerio Chistian Dior originali kolekcija „New Look“ pakerėjo pasaulį. Ji buvo kupina spalvų, grožio ir gyvybės, kurių taip trūko po karo. Amerikiečių žurnalo „Harper’s Bazaar“ vyriausioji redaktorė Carmel Snow, šią kolekciją prilygino revoliucijai, pakeitusiai moteriškų drabužių madą. Chistian Dior išsiskyrė itin elegantiška, rafinuota iki smulkmenų apgalvota kūryba. Atsidarius salonui Niujorko Penktojoje aveniu dizaineris tapo žinomas visame pasaulyje. Netrukus mados gerbėjams buvo pasiūlyti ir „Christian Dior“ aksesuarai: pirštinės, skrybėlės, kojinės, kosmetikos priemonės, juvelyriniai dirbiniai, kvepalai.

Šį prekių ženklą itin mėgsta pasaulio galingieji: „Christian Dior“ - pirmieji užsienio mados namai, vestuvių proga rengę Japonijos imperatorienę, jie kūrė suknelę Irano imperatorienės Farah Dibos santuokai bei inauguracijos iškilmėms, taip pat nuotakos suknelę Švedijos karalienei, Monako kunigaikštienei Grace Kelly, Velso princesei Dianai, Christinai Onassis. „Christian Dior“ drabužiais puošėsi aktorės Rita Hayworth, Elizabeth Taylor, Margot Fonteyn ir t.t.

„Christian Dior“ taip pat garsėja ir savo kvepalais: jau pirmieji jų - „Miss Dior“ išsyk tapo sensacija. Dizaineris teigė, sukūręs kvepalus tam, kad apgaubtų moterį geismo skraiste ir matytų, kaip iš flakono, kartu su sklindančiu aromatu, tarsi iškyla jo kuriami drabužiai. Anot mados genijaus, Christian Dior kvepalai skirti išreikšti asmenybės individualumą, užbaigti aprangos kuriamą stilių.

1966 m. kvapų gurmanams pristatytas Dior aromatas „Eau Sauvage“ taip pat neliko nepastebėtas. Šie vyriški kvepalai akimirksniu tapo klasika, kaip ir vėliau pasirodę „Diorella“, „Dioressence“, „Jules“. O 1985 m. Dior sukurtas šedevras „Poison“ tapo devintojo dešimtmečio kvepalų pramonės simboliu, kaip ir vėliau pasirodę vyriški „Fahrenheit“, „Dune“ ar praėjusio amžiaus pabaigoje sukurti moteriški „J’adore“.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100