Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Estée Lauder

Estée Lauder yra visame pasaulyje garsi kosmetikos ir parfumerijos gamintoja. Šiuo metu bendrovė valdo aštuoniolika prekių ženklų, kurių kiekvienas skirtas skirtingai vartotojų grupei. Tai tokie prekių ženklai kaip: „Bobbi Brown“, „Tommy Hilfiger“, „Donna Karan“, „Darphin“, „M.A.C“, „Stila“ ir kiti.

Šios bendrovės ištakos tai nedidelis šeimos verslas, kuri Estee Lauder su vyru Josephu Lauderiu 1946 m. pradėjo Niujorke. Iš pradžių jie gamino ir platino tik keturis produktus: kūno kremą, kreminę kosmetinę kaukę, valomąjį pienelį ir odos losjoną. Po dvejų metų pora atidarė savo pirmąją parduotuvėlę. 1960 m. buvo įkurta parduotuvė Londone ir įmonė pelnė tarptautinį pripažinimą. Septintąjame dešimtmetyje prasidėjo plėtra, buvo sukurti prekių ženklai „Aramis“ ir „Clinique“. 1967 m. leidinių apie ekonomiką ir finansus redaktoriai Estee Lauder įtraukė į geriausių JAV verslininkių dešimtuką.

Kompanija sujungė geriausius mokslo ir meno pasiekimus. Estee Lauder kosmetika, kvepalai ar makiažo kolekcijos yra itin elegantiškos, prabangios, išsiskiria ypatinga kokybe ir gali patenkinti kiekvieno net ir išrankiausio kliento skonį.

Kvepalų tipas
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100