Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Guerlain Kvepalai

Guerlain vardą garsina jau penkta parfumerių karta. Istorija prasidėjo 1828 m. Paryžiuje, Pierre‘ui Francois Pascalis Guerlain‘ui atidarius savo pirmąjį saloną. Šio vardo sėkmė - aukščiausios kokybės gaminiai, kurių pagrindas yra paprastos, bet itin kruopščiai įgyvendintos idėjos. XIX a. verslo pradininko Pierre‘o Guerlain‘o kvepalai ,,Eau de Cologne Imperiale“ pelnė Jos Didenybės imperatorienės Eugenijos malonę, o Napoleonas III genialiajam kūrėjui suteikė Jo Didenybės oficialaus parfumerio vardą.

Po kūrėjo mirties toliau verslą plėtoja jo sūnūs ir vaikaičiai. Jų kuriami kvepalai žengia koja kojon su mada ir jau beveik du šimtus metų Guerlain yra kokybės, prabangos ir prestižo simbolis. Gamyboje yra naudojamos naujausios technologijos, kurios padeda išgauti itin stiprius kvapiuosius gėlių ekstraktus. Beje, Guerlian yra bene vienintelė parfumerijos bendrovė, kvepalams naudojanti daugiausia natūralių sudedamųjų dalių, net 80 proc.

Guerlain kvepalai primena spalvingos prabangos, stiprių ir aromatingų kvapų sodus, stebūklingas vietas, kurios dvelkia tyla. Aromatai vilioja į tolimą kelionę, begalybės kvapų link, visi jie yra labai skirtingi, tačiau alsuoja harmonija, itin būdinga Guerlain kvepalams. Visame pasaulyje žinomi šedevrai: „Shalimar“ (sukurti 1925 m. ir perkami iki šiol), „Mitsouko“, „Samara“, „Champs Elysees“, „Oriolan“, „Aqua Alegorija“ tęsia beveik prieš du šimtus metų prasidėjusią Guerlain odisėją.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100