Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Issey Miyake Kvepalai

Issey Miyake - japonų dizaineris, kurio vardas tapo žinomas 1963 m. po pirmosios kolekcijos „Poema iš audinio ir akmens“ pristatymo. 1965 m. modeliuotojas persikėlė į Paryžių, o vėliau dirbo Niujorke. 1970 m. dizaineris grįžo į Japoniją ir Tokijuje įkūrė bendrovę „Miyake Design Studio“. Europietiškosios ir amerikietiškosios mados subtilybių pažinimas, subrandino savitą Issey Miyake stilių.

Dizaineris siekė sukurti paprastus „drabužius žmonėms“, tokius kaip amerikietiški džinsai ir trikotažiniai marškinėliai. Todėl ir savo drabužių pristatymams jis dažnai kvietė ne profesionalius modelius, bet paprastus žmones. Jo 1995/1996 m. žiemos/vasaros drabužių kolekciją pristatė garbaus amžiaus (60 - 93 m.) moterys, tokiu būdu pabrėžiant, kad Issey Miyake drabužiai skirti įvairaus amžiaus žmonėms.

Šią filosofiją atspindi ir pirmieji 1992 m. sukurti Issey Miyake kvepalai „L‘Eau D‘Issey“, bei po dviejų metų pasaulį išvydęs antrasis Issey Miyake parfumerijos šedevras „L‘Eau D‘Issey pour Homme“ skirtas vyrams, ir 1999 m. visus nustebinę įspūdingo, neužmirštamo aromato „Le Feu d‘Issey“, kurie buvo sukurti naudojant neįprastus, retai naudojamus ingridientus, turinčius ypatingai stiprų kvapą.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100