Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Kenzo Kvepalai

Kenzo Takada - japonų dizaineris, kurio kolekcijos garsėja elegancija, nerūpestingumu ir spontaniškumu. Drabužių kūrybos meno Kenzo mokėsi viename prestižiškiausių Japonijos mados mokyklų Tokijo Bunkos koledže. Savo pirmąjį prizą jis pelnė dar studijuodamas trečiame kurse. Po studijų Kenzo ilgai keliavo, kol atrado Paryžių. Prancūzijos sostinė taip pakerėjo jaunuolį, kad šis nusprendė joje apsistoti ir pradėti nuosavą mados verslą. 1970 m. Kenzo atidarė savo pirmąją parduotuvę, kurią pavadino „Jungle Jap“. Kiek vėliau pristatė pirmąją savo drabužių kolekciją ir įkūrė savo vardo mados namus. 

Kenzo stilius yra modernus ir nerūpestingas, trykšta džiaugsmu bei egzotika. Drabužių kolekcijos išsiskiria ryškiomis, turtingomis spalvomis, gėlėtais, kontrastingų faktūrų ir raštų audiniais. Jis kuria harmoningą grožio pasaulį, neturintį jokių apribojimų, skleidžiantį gyvenimo džiaugsmą ir optimizmą.

Pirmuosius aromatus kompanija pristatė 1988 m. Sukurti moteriški bei vyriški Kenzo kvepalai išsyk pelnė populiarumą. Visame pasaulyje yra žinomi šio dizainerio kvepalai: „Kenzo de Kenzo“, „Parfum d’été“, „Le monde est beau“, „Flower“ „Kenzo pour Homme“. ir t.t.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100