Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Lancome

Lancôme kompaniją 1935 m. įkūrė kosmetikas ir parfumeris Armand Petitjean, savo gyvenimą paskyręs grožio puoselėjimo gaminių kurimui. Petitjean įkvėpimo šaltinis meilė moterims ir prancūziškai elegancijai. Jis teigė, kad moters grožis kyla iš tūkstančio moteriškumo apraiškų, kuriose išvaizda susilieja su gestais, kūno grožis susitinka su sielos virpuliu, o patrauklumas persipina su emocijomis.

Jau daugiau nei 70 metų, Lancôme kuria kosmetikos bei parfumerijos produktus, skirtus atitikti viso pasaulio moterų poreikius, visais jų gyvenimo etapais. Kad galėtų pasiūlyti pažangiausių grožio priemonių, Lancôme savo produkcijos gamybai pasitelkia mokslą: naujoviškos formulės, išskirtinės sudedamosios medžiagos, netikėta konsistencija ir kvapai leidžia pateisinti pačių reikliausių klienčių lūkesčius ir pelnyti jų pasitikėjimą. 

Pirmuosius aromatus kompanija pristatė 1935 m. tai buvo penki įsimintini Lancome kvepalai: „Tropiques“, „Tendres Nuits“, „Kypre“, „Bocages“ ir legendiniai „Magie“, kurie užkariavo daugelio širdis, taip pat kaip ir vėliau sukurti, visame pasaulyje mėgiami kvapų hitai: ,,Magie Noire”, ,,Climat”, ,,Tresor”, ,,Poeme”, ,,Hypnose”, ,,Hypnôse Homme”.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100