Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Nina Ricci Kvepalai

Nina Ricci prekių ženklas yra neatsiejamas nuo elegantiško Paryžiaus spindesio ir svaigaus moteriškumo. Tai - prestižo, jausmingumo, grožio ir rafinuotumo simbolis.

Savo vardo mados namus Nina Ricci įkūrė 1932 m. paskatinta sūnaus. Jos kolekcijos išsiskyrė itin elegantiškais, tarsi iš kino ekranų nužengusių aktorių apdarais, bei Ninos kuriamu „Baltosios damos įvaizdžiu“, kurio atributai: balta krepo suknelė, daugybė perlų vėrinių, prašmatnios garbanos ir balta veido oda, sužavėjo Paryžiaus elitą.

Suklestėti bei pelnyti tarptautinį pripažinimą Ricci šeimos duetui padėjo ir modeliuotojos sūnaus Roberto kuriami kvepalai. Pirmieji, gėlėmis bei muskusu dvelkiantys, Nina Ricci kvepalai „Coeur Joie“ pasirodė 1946 m. Šių kvepalų sėkmė paskatino kurti toliau ir netrukus dienos šviesą išvydo legendiniai „L'air du Temps“ atnešę ne tik šlovę, bet ir finansinę sėkmę. Šių stebūklingų kvepalų populiarumas, nemažėja iki šių dienų. Jie perteikia tų nuostabių laikų dvasią, kuomet du menininkai: nepriekaištingą skonį turinti dizainerė ir jos, aistringai mylintis gyvenimą, sūnus kūrė šedevrus.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100