Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Tom Ford Kvepalai

Tomas Carlyle Ford, geriau žinomas kaip Tomas Fordas, yra gyva legenda: vienas garsiausių ir sėkmingiausių savo laikmečio dizainerių bei kino režisierių.

1990 m. prestižiniai Italijos mados namai Gucci priėmė Tomą Fordą į mados namų gatavų drabužių linijos padalinį, kur jis susilaukė didelės sėkmės ir jau po 2 metų tapo Gucci mados namų kūrybos direktoriumi. 

2005 m. jis sukūrė savo vardo prekės ženklą, kuris apima moteriškų ir vyriškų drabužių linijas, aksesuarus bei kosmetikos ir parfumerijos prekes. Tom Ford kolekcijos dvelkia prabanga, subtiliu seksualumu bei moteriška elegancija. Aukščiausios kokybės audiniai ir medžiagos sukuria išskirtinį kiekvieno kliento įvaizdį.

Užburia ne tik moteriškų bei vyriškų drabužių kolekcijų išskirtinumas, bet ir Tom Ford kvepalai bei kosmetikos priemonių, skirtų kūnui, aromatai. Tom ford kvepalų aromatai yra moderni klasika. Bendradarbiaujant su gerai žinoma kosmetikos ir parfumerijos gigante Elizabeth Arden, jis sukūrė savo parfumerijos liniją. Pirmas ir ypač didelės sėkmės susilaukęs aromatas buvo ,,Black Orchid" sukurtas 2006 metais. Vėliau buvo išleista dar ne viena serija moteriškų bei vyriškų kvapų, kurių šiuo metu jau yra priskaičiuojama 56.

 

 

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100