Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent (tikrasis vardas Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent) - garsus prancūzų dizaineris. Nuo vaikystės jis svajojo tapti žinomu ir įrašyti savo vardą į mados istoriją. Svajonės išsipildė su kaupu: savo pirmąjį prizą Yves Saint Laurent’as laimėjo būdamas vos 17 metų. Vėliau studijuodamas Paryžiuje, dizaineris susipažino su Christian‘u Dior‘u, kuris jį pakvietė dirbti savo mados namuose. 

1958 m. Yves Saint Laurent’as pristatė savo pirmąją kolekciją ir pelnė pripažinimą. Tai paskatino įkurti savo bendrovę. Įkūręs nuosavą įmonę, Yves Saint Laurent’as 1962 m. pristatė kolekciją, sulaukusią milžiniško žurnalistų ir mados sekėjų susidomėjimo. O 1970 m. dizaineris jau imtas vadinti „mados karaliumi“. Deja, 2002 m. Yves Saint Laurent’as nusprendė pasitraukti iš mados pasaulio, tačiau jo mados namai iki šiol garsėja ne tik drabužių kolekcijomis, bet ir kvepalais.

Yves Saint Laurent siūlo ir moterims, ir vyrams skirtus aromatus. Visame pasaulyje yra mėgiami nuostabūs „Paris“, „Cinema“, „Elle“, „Opium“, „Jazz“, „Kouros“, „L’Homme“ ir kiti Yves Saint Laurent kvepalai.

Kvepalų tipas
Rinkiniai
Prekių grupės
Kaina
   
Rodyti po: 12 24 48 100