Nemokamas pristatymas per 1-2 d.d., perkant už 60 Eurų ir daugiau!

Šių metų TOP kvepalai: Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne nuo pat 1969 metų, kai buvo sukurtas pirmasis dizainerio aromatas Calandre, stebina mus savo novatorišku, modernumu ir unikaliais pojūčiais. 

Naujausi kvepalai Olympea - tai lyg dizainerio atsakas į vyriškus kvepalus Invictus, kurie skirti pergalingam vyrui. Olympea - tai gaivus, rytietiškas aromatas, kuris vilioja savo geismingumu, kuriam sunku atsispirti. 

 

Įkvėpimas

Olympea aromatas skirtas šių dienų Kleopatrai. Ji pusiau deivė, žengianti Olimpo laiptais, dieviška moteris, kuriai niekas negali atsispirti. Kvepalai pažadina nesuvaldomą geismingumą, kiekvienos moters norą būti sėkminga, pergalinga ir geidžiama. 

Sukurti naują aromatą Paco Rabanne patikėjo žinomiems parfumeriams Anne Flipo ir Loc Dong. Šis procesas truko net dvejus metus. Kūrėjai įkvėpimo kuriant šį aromatą sėmėsi iš stiprių, žinomų, ikoniškų moterų pavyzdžių.

Olympea aromato reklaminės kampanijos  veidu buvo pasirinkta brazilų modelis Luma, kurios įtaigus grožis, jausmingumas ir kerintis žvilgsnis suvirpina kiekvieno vyro širdį.

Paca Rabanne Olympea kvepalus galite rasti čia.